Etusivu
Henkilöstö
Rekrytointi
Palvelut
Tyytyväisyyskysely
 
 



Marjo Marttila
toimitusjohtaja,
toimisto- ja taloushallinnon palvelut,
veroasianpalvelut

Puh. +35840 739 2475
marjo.marttila@titomet.fi






Paula Marttila
Toimistojohtaja
toimisto- ja taloushallinnon palvelut
markkinointi

Puh. +35840 569 2049
paula.marttila@titomet.fi




Anne Rautio
laskutus
toimisto- ja taloushallinnon palvelut

Puh. +35840 159 5155
anne.rautio@titomet.fi




Tuija Huhtalo
toimisto- ja taloushallinnonpalvelut
Puh. +35840 186 1712
tuija.huhtalo@titomet.fi






Minna Kunnari
toimisto- ja taloushallinnonpalvelut
Puh. +35840 510 6625
minna.kunnari@titomet.fi






Susanna Risto
toimisto- ja taloushallinnonpalvelut
Puh. +35840 178 1815
susanna.risto@titomet.fi







Maarit Tuoma
toimisto- ja taloushallinnonpalvelut
Puh. +35840 1618476
maarit.tuoma@titomet.fi





 
 Laskutus- ja käyntiosoite
Lohelankatu 10
95450 Tornio

Toimisto: 040 844 9867

etunimi.sukunimi@titomet.fi



Ota yhteyttä




      © Titomet Oy - Sivusto: Mikko Kari